Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pie diviem baltkrieviem atrod gandrīz 50 000 cigarešu 2011. gada 16. novembris

Vakar Centrālajā stacijā Rīgas policisti aizturēja divus Baltkrievijas pilsoņus aizdomās par nelikumīgu tabakas izstrādājumu glabāšanu. Policisti pie iebraucējiem atrada 47 640 nelikumīgo cigarešu. 

Vakar agri no rīta Rīgas patruļpolicijas darbinieki, sagaidot vilcienu Minska – Rīga, patrulēja pa peronu. Kad vilciens bija pienācis, policistu uzmanību piesaistīja divi vīrieši, kuri, ieraugot policistus, žigli devās pretējā virzienā. Likuma sargi iebraucējus panāca un aicināja doties līdzi uz iecirkņa telpām, vīrieši piekrita. 

Pēc neilga brīža policijas iecirknī likuma sargi noskaidroja, ka abi vīrieši ir 32 gadus veci Baltkrievijas pilsoņi, taču pārbaudot viņu somas policisti tajās atrada ievērojamu skaitu cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes preču zīmēm. Kopā policisti pie vīriešiem atrada 47 640 vienpadsmit dažādu marku cigaretes. 

Par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu personu grupā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 2. daļas. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv