Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jēkabpilī par zādzībām no dzīvokļiem aizturēta organizēta noziedzīga grupa 2011. gada 10. februāris

2011.gada 10.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Jēkabpilī par zādzībām no dzīvokļiem aizturēta organizēta noziedzīga grupa

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jēkabpils iecirkņa darbinieki šā gada 9.februārī, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus,  aizturējuši četru personu noziedzīgu grupu no Daugavpils.

Šā gada 9.februārī, Jēkabpilī, dienas laikā sabojājot durvju slēdzenes tika apzagti seši dzīvokļi – Draudzības alejā, Viestura, Brīvības, Neretas ielā, savukārt divos dzīvokļos – Draudzības alejā un Jaunā ielā, mēģinājuši  iekļūt.

 Noziedzīgās personas, kuras tiek turētas aizdomās par astoņiem noziedzīgiem nodarījumiem, tika aizturētas tūlīt pēc  pēc noziedzīgo nodarījumu izdarīšanas Jēkabpilī, brīdī, kad pārvietojās ar automašīnu “VW Trasporter”. Pārbaudot automašīnu tika  konstatētas un izņemtas arī nozagtās mantas.

Aizturētās personas ir iepriekš tiesātas.

Uzsākts krimināl[process pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

            Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472