Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par divkāršo slepkavību Staicelē 2010. gada 16. decembris

Par divkāršo slepkavību Staicelē

Policija jau informēja, ka 14.decembrī 10:10 policijā saņemta informācija, ka Staicelē kādās mājās konstatēts piedūmojums. Kad notikuma vietā ieradās Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, pēc piedūmojuma likvidācijas kādā no telpām tika atrastas divu personu mirstīgās atliekas.

Kad notikuma vietā ieradās policijas operatīvā grupa, tika konstatēts, ka nogalināta 1968. gadā dzimusi sieviete un viņas dēls, 2003. gadā dzimis zēns, kuriem ir vardarbīgas nāves pazīmes. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 118. panta Slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos 2. daļas- ja noslepkavotas divas vai vairākas personas. Par šo noziedzīgo nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no 15 līdz 20 gadiem. Nozīmētas ekspertīzes.

Aizdomās par divkāršās slepkavības izdarīšanu tiek turēts 1989. gadā dzimis Alojas novada iedzīvotājs un aizturēta arī 1995. gadā dzimusi jauniete. Šorīt vairākos plašsaziņas līdzekļos publicēta informācija ar skandaloziem virsrakstiem, kuros gandrīz kā tiesas spriedums pasludināts, ka sievietes slepkavībā vainojama viņas meita. Policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem un plašsaziņas līdzekļu darbiniekiem atturēties no nepārbaudītas un tendenciozas informācijas izplatīšanas plašsaziņas līdzekļos. Policija turpina strādāt un tiek pārbaudītas VAIRĀKAS notikušā versijas.

Tāpat aicinājums interneta portālu administrācijai noteikt aizliegumu komentēt rakstus, kuru saturs vēsta par notikušām traģēdijām, kuru izmeklēšanā vēl turpinās intensīvs darbs. Ir jāsaprot, ka interneta portālos publicētās dažādās versijas, norādes uz konkrētām personām kā iespējamām slepkavām un tamlīdzīga informācija traucē policijas darbā un lietas apstākļu objektīvā izmeklēšanā.  

Informāciju sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999
E-pasts:dace.jukama@vidzeme.vp.gov.lv