Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijā tiekas kriminālpolicijas un Latvijas aptieku pārstāvji 2010. gada 15. decembris

2010.gada 15.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijā tiekas kriminālpolicijas un Latvijas aptieku pārstāvji

Šodien Valsts policijā notika Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes un Rīgas reģiona kriminālpolicijas vadības un Latvijas aptieku pārstāvju tikšanās.

Tikšanās mērķis bija rast kopējo izpratni par drošību vienā no Latvijas iedzīvotāju visbiežāk apmeklētajām tirdzniecības vietām. Un, kaut arī aptiekās cilvēki iepērkas tikai nepieciešamības spiesti, ir skaidrs, ka neskatoties uz krīzi vai ienākumu samazināšanos, zāles cilvēki pirks jebkuros apstākļos. Tādēļ diemžēl arī aptiekas kļūst par riska zonu Latvijas “noziedzības kartē”.

Uz tikšanos bija ieradušies pārstāvji no lielākajiem Latvijas aptieku tīkliem, Latvijas Farmaceitu biedrības, Aptieku attīstības biedrības, kā arī vairāki lauku novadu aptieku vadītāji.

Kriminālpolicijas pārstāvji informēja par iespējamajiem riskiem, kuri šodien pastāv aptiekām, kā vietām, kuras iekasē arī skaidro naudu. Policijas darbinieki sniedza ieteikumus, kā aptieku vadītāji var parūpēties gan par savu darbinieku, gan arī par sava īpašuma drošību. Ieteikumi tehnisko līdzekļu izvēlē, fiziskās apsardzes nodrošināšanā, kā arī dažādu īpašu paņēmienu izmantošanā, cerams tiks izmantoti aptieku darbības drošības pastiprināšanā.

Aptieku pārstāvji informēja par jau izdarīto drošības jomā un izteica vēlmi regulāri tikties ar policijas darbiniekiem, kuri varētu apmācīt Latvijas farmaceitus, kā rīkoties ekstremālās situācijās.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Rekšņa
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
priekšniece
Tālr.67075088
Mob.tālr.29130397

E-pasts: ieva.reksna@vp.gov.lv