Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas vadība tiekas ar arodbiedrību līderiem 2010. gada 09. decembris

2010.gada 9.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijas vadība tiekas ar arodbiedrību līderiem

Valsts policijā notika Valsts policijas vadības un arodbiedrību pārstāvju tikšanās. Uz sarunu Valsts policijas priekšnieks ģenerālis Valdis Voins bija aicinājis visas tās arodbiedrības, kuras apvieno policijas un iekšlietu sistēmas esošos un bijušos darbiniekus. Šodien uz sarunu bija ieradušies Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības, Neatkarīgās policistu arodbiedrības un Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrības pārstāvji, kā arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Galvenais pārrunu temats bija iespējamā koplīguma izstrādāšana. Valsts policijas vadība vienmēr ir bijusi atvērta gan sarunām ar arodbiedrībām, gan arī konstruktīva un kopīgas sadarbību veicinoša līguma izveidošanai.

Jau šobrīd ir skaidrs, ka pirms vairākiem gadiem parakstītais koplīgums ar vienu no arodbiedrībām ir morāli novecojis un notikumi valstī, kā arī policijas struktūrās diktē jaunus noteikumus. Tādēļ šodien galvenais aicinājums arodbiedrībām no Valsts policijas puses bija konsolidēties un vienoties kopīgās nostādnēs, lai jau tuvākajā laikā varētu tikt izstrādāts koplīgums, kuru no vienas puses parakstīs Valsts policijas priekšnieks, bet no otras – visas ieinteresētās policistu un iekšlietu sistēmas darbinieku arodbiedrības

Tikšanās laikā tika apspriesti arī šībrīža aktuālie jautājumi Valsts policijā.  

Informāciju sagatavoja:


Ieva Rekšņa
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
priekšniece pulkvežleitnante
tālr.67075088, 29130397