Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Starptautiskās džudo sacensībās Valsts policijas komanda iegūst 3. vietu 2010. gada 17. maijs

2010.gada 18.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Starptautiskās džudo sacensībās Valsts policijas komanda iegūst 3. vietu

Š.g. 13. un 14.maijā Lietuvas Republikā, Kauņā notika starptautiskās DŽUDO sacensības, kuras organizēja Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrijas Sabiedriskās drošības dienests. Sacensībās piedalījās komandas no Itālijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas iekšlietu un karas spēkiem. No Latvijas sacensībās piedalījās divas komandas –Valsts policijas komanda  (VP GKrPP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki un Rīgas reģiona KPP SUB „Alfa” darbinieki) un IeM Drošības policijas darbinieku komanda.

Sacensību atklāšanā  piedalījās Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrs Raimundas Palaitis, Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrijas Sabiedriskās drošības dienesta priekšnieks, ģenerālis Sergejus Madalovas, kā arī pārstāvji no Poļu kara žandarmērijas un Itāļu karabinieriem.

Sacensībās kopumā piedalījās 15 komandas un Latvijas Valsts policijas komanda ieguva trešo vietu. Drošības policijas komanda ieguva ceturto vietu.

Pirmo vietu ieguva Lietuvas IeM komandas dalībnieki, kuri ir arī Lietuvas nacionālās izlases dalībnieki, bet otro vietu ieguva Itālijas karabinieri, kuri arī ir esošie Itālijas nacionālas izlases dalībnieki.