Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Krāpšana veikalā – vīrietis iegādājas dronus, iepriekš tiem uzlīmējot viltotus svītru kodus 2020. gada 17. aprīlis

Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirknis marta beigās no kāda būvniecības un mājsaimniecības veikala Rīgā, Ķengaragā saņēma informāciju par krāpšanu. Proti, veikala pārstāvjiem bija radušās aizdomas, ka pircējs viltojis svītru kodu, tādējādi lētāk iegādājoties preci – trīs dronus.

Šķetinot lietu, Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti noskaidroja, ka aizdomās turamā persona ir kāds 1996. gadā dzimis vīrietis. Viņš veikalā piegājis pie preču stenda, izvēlējies trīs dronus un tiem uzlīmējis līdzi paņemtās iepriekš sagatavotās viltotu svītru kodu uzlīmes. Vēlāk vīrietis devies pie kases, lai iegādātos preci – par katru dronu viņš samaksājis aptuveni 200 eiro, nevis pilno preces cenu, kas būtu bijusi aptuveni 1200 eiro par katru. Izmeklēšanas laikā policistiem tapis zināms, ka vīrietis šos dronus pēcāk tirgojis citām personām – katru pa aptuveni 1000 eiro.

Noskaidrojot ļaundara atrašanās vietu, Rīgas Ķengaraga iecirkņa likumsargi 7. aprīlī viņu aizturēja un atguva vienu no droniem. Kratīšanu laikā pie vīrieša tika atrasti arī 20 grami marihuānas.

Pret vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziegumiem, ir uzsākti kriminālprocesi gan par krāpšanu, gan par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)