Visas aktualitātes Pilnā versija

Informācija par mediju akreditāciju 16. martā 2020. gada 6. marts

Lai mediju pārstāvjiem būtu iespēja ērti, koordinēti un netraucēti atspoguļot 16. marta pasākumus Rīgas centrā, Valsts policija pirms pasākuma veiks mediju akreditāciju un izsniegs mediju pārstāvjiem preses vestes.

 

Akreditācijas norise:

  • Lai pierakstīšanās būtu ātrāka un ērtāka, lūdzam visus mediju pārstāvjus, kuri piedalīsies 16. marta pasākumu atspoguļošanā, savlaicīgi aizpildīt mediju akreditācijas formu:

https://docs.google.com/forms/d/1FcqWt4SmElLNFyKTN5BGpw7mA3ly3t53RcH_5P4n5dU/viewform?fbclid=IwAR3yP42iJI7BVnC8wgJwoNpae5zcdGohiWjBBur-qMbyby1n_L0Y-OMvXiA&safe=on&safe=on&edit_requested=true

 

  • Pirmdien, 16. martā, visu pasākuma norises laiku Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra un Kaļķu ielas krustojumā (McDonald’s pusē) atradīsies mikroautobuss ar uzrakstu “Preses akreditācija”. Šajā vietā mediju pārstāvjiem, kuri būs aizpildījuši akreditācijas formu, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvji izsniegs preses vestes.

 

  • Lai saņemtu vesti, medija pārstāvim būs jāuzrāda masu informācijas līdzekļa darbinieka apliecība vai cits dokuments, kas apliecina piederību masu informācijas līdzeklim. Gadījumā, ja preses darbiniekam šāda dokumenta nav, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Šajā gadījumā arī tiešsaistes akreditācijas formā lūdzam norādīt, ka vestes saņemšanai tiks uzrādīts personu apliecinošs dokuments.

 

  • Neuzrādot kādu no minētajiem dokumentiem, vesti saņemt nebūs iespējams! Bez vestēm pārvietošanās pasākuma norises vietā var būt ierobežota. Pēc pasākuma vestes jānogādā atpakaļ uz Valsts policijas mikroautobusu.

 

  • Tā kā pasākuma laikā policija saņem mediju pārstāvju jautājumus, kas saistīti ar pasākuma norisi, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējams sazināties ar konkrēto žurnālistu, lūdzam akreditācijas formā norādīt arī Jūsu vai Jūsu pārstāvētā medija kontakttālruni. 

 

Vairāk informācijas par akreditāciju iespējams iegūt, zvanot Elīnai Priedītei 29600629 vai Simonai Grāvītei 29900345.