Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atklāta nelikumīga alkohola ražotne ar 10 tonnām nezināmas izcelsmes alkohola 2020. gada 4. marts

Trešdien, 26. februārī, Ķeguma novadā, Birzgales pagastā Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieki atklāja nelikumīgu alkohola ražotni, kas ierīkota pagrabā. Likumsargi tajā veica kratīšanu un kopumā konstatēja aptuveni desmit tonnas nezināmas izcelsmes spirtu saturošu šķidrumu. Precīzu tā daudzumu noteiks ekspertīze. Likumsargi izņēma arī alkohola ražošanas iekārtas.

Policisti aizturēja divas ārvalstu personas – 1989. gadā dzimušu vīrieti un 1982. gadā dzimušu sievieti, kuras iepriekš nav tikušas sodītas.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221./2 panta trešās daļas ,proti, par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu, savukārt sievietei piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.