Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par laupīšanu no pārtikas veikala Stopiņu novadā aizturējām vīrieti 2019. gada 18. decembris

16. decembrī, ap pusdienaslaiku kādā pārtikas veikalā Stopiņu novadā ienāca vīrietis un centās nozagt preces. Pārdevēja bija pamanījusi, kā viņš nesamaksājot somā saliek preces un dodas prom. Abas veikala darbinieces centās vīrieti aizkavēt, taču viņš izrādīja pretestību un, nodarījis miesas bojājumus pārdevējām, aizbēga.

Saņemot informāciju par notikušo, Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti veica operatīvos pasākumus, kuru rezultātā tika noskaidrota iespējamā vainīgā identitāte. Tās pašas dienas pievakarē patruļpolicisti viņu Rīgā aizturēja.

Aizturētais ir dzimis 1991. gadā un jau iepriekš sodīts par dažādiem noziegumiem – par laupīšanu grupā, izspiešanu, zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)