Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis Purvciemā divām automašīnām pārdur riepas un nekavējoties tiek aizturēts 2019. gada 19. septembris

Naktī uz trešdienu, 18. septembri, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Patruļpolicijas bataljona 4. rotas darbinieks sēdējis automašīnā kādā Purvciema pagalmā, jo vēlējies notvert ļaundari, kurš pirms kāda laika šajā pašā vietā viņa privātajai automašīnai bija pārdūris riepas. Pulksten 04.40 likumsargs izdzirdējis, ka no blakus stāvošas automašīnas riepām tiek izlaists gaiss. Sapratis, ka šai automašīnai nupat ir pārdurtas riepas un pamanījis, ka notikuma vietu pamet nepazīstams vīrietis, policists piezvanīja kolēģiem un, ne vārda nesakot, sekojis ļaundarim pa pēdām.

Notikuma vietā ieradās citi Valsts policijas patruļpolicisti. Turpat netālu tika aizturēts iespējamais dūrējs – 1981. gadā dzimis vīrietis, kuram nav pastāvīgas dzīvesvietas. Vīrietim tika atsavināts nazis, ar ko viņš, visticamāk, sabojājis riepas. Persona tika nogādāta policijas iecirknī.

Aizturētais iepriekš nav sodīts par krimināliem noziegumiem, bet nonācis policijas redzeslokā tikai par administratīviem pārkāpumiem - alkohola lietošanu sabiedriskā vietā un dzīvesvietas nedeklarēšanu.

Aizturētais savu rīcību paskaidroja ar to, ka pirms dažām dienām viņam bijis konflikts ar kādu vīrieti, kurš uz šo vietu atbraucis ar automašīnu un aizrādījis, lai nesēž pie atkritumu konteineriem. Šis aizrādījums aizvainojis vīrieti. Lai gan viņš neatcerējās, kuras automašīnas šoferis bija izteicis aizrādījumu, viņš sadūris riepas divām automašīnām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta – par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā un tuvākajās dienās tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)