Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ceļu satiksmē bez kompromisa risinājumiem! 2019. gada 27. augusts

Valsts policija aicina iedzīvotājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus visās situācijās un gadījumos. Ja policija, fiksējot pārkāpumu, apturējusi autovadītāju – neiesaistīties diskusijās un nemēģināt vienoties, jo par kukuļošanu paredzēta kriminālatbildība. Vienlaikus aicinām transportlīdzekļu vadītājus nekavējoties rīkoties, gadījumos, ja starp autovadītāju un policistu izvēršas aizdomīga diskusija vai tiek doti mājieni par iespējamiem risinājumiem, kas neparedz pārkāpuma protokola sastādīšanu. Policija aicina līdzīgās situācijās nekavējoties informēt Valsts policiju pa tālruni 110 vai Iekšlietu ministrijas Iekšējas drošības biroju pa tālruni 67209055.

“Valsts policijai ir vitāli svarīgi nepieļaut un līdz iespējamam minimumam samazināt korupciju savā darbā un ceļu satiksme ir viena no augsta riska jomām. Aicinu arī iedzīvotājus iesaistīties un skaidri pateikt savu “nē” jebkuriem mēģinājumiem izvairīties no soda. Ja pārkāpums ir izdarīts, seko sods. Bez variantiem. Bez sarunāšanas,” saka Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pateicoties iedzīvotāju informācijai par konkrētu situāciju uz ceļa un naudas pieprasīšanu, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, Valsts policija aizdomās par kukuļņemšanu aizturējusi divus policistus Latgales pusē. Šajā gadījumā Valsts policija nekavējoties reaģēja uz saņemto informāciju, veica visas nepieciešamās darbības, tajā skaitā arī policistu aizturēšanu, un lieta turpmākai izmeklēšanai nodota Iekšējās drošības birojam, jo tikai viņi ir tiesīgi izmeklēt iespējamus noziedzīgus nodarījumus, kur aizdomās tiek turēti policisti.