Visas aktualitātes Pilnā versija

Satiksmes ierobežojumi saistībā ar Rammstein koncertu Lucavsalā 2019. gada 5. augusts

Ņemiet vērā, ka šodien un rīt saistībā ar Rammstein koncertu, Lucavsalā un tās apkārtnē būs noteikti satiksmes ierobežojumi – būs gan slēgtas ielas, gan aizliegums transportlīdzekļiem stāvēt un apstāties.

Aicinām ikvienu rēķināties ar papildu laiku ceļā un iespējamām neērtībām. Policija pastiprināti uzraudzīs un kontrolēs satiksmes plūsmu, lai tā noritētu raitāk.

Ja plāno doties uz koncertu pats, aicinām izmantot sabiedrisko transportu vai doties uz pasākumu ar kājām vai velosipēdu.

Koncerta norises vietā un tās tiešā tuvumā auto stāvvietu nebūs! Vēršam uzmanību – ja autovadītāji savus spēkratus būs novietojuši vietās, kur tas ir aizliegts, šie transportlīdzekļi tiks evakuēti uz tuvāko iespējamo stāvēšanai atļauto vietu.

Aicinām apmeklētājus pirms un pēc koncerta sekot līdzi organizatoru un policijas norādēm. Tāpat ņemiet vērā, ka Salu tilts patlaban ir remontā un pēc būtības tas ir būvlaukums.

Aicinām jau laicīgi savstarpēji sarunāt tikšanās punktu, jo pie koncerta teritorijas nebūs iespējams izlaist vai paņemt koncerta apmeklētājus! Koncertam tuvojoties izskaņai, no pulksten 23.00 pilnībā satiksmei tiks slēgta Mūkusalas iela, posmā no Akmeņu ielas līdz Bauskas ielai.

Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem: https://www.riga.lv/…/rokgrupas-%e2%80%9crammstein-koncerta…

*Karti sagatavoja Rīgas domes Satiksmes departaments