Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Mājas kāpņu telpā vīrieti piekauj un atņem viņam personīgās mantas; likumsargi vainīgo personu aiztur 2018. gada 6. septembris

Aizvakar, 4. septembrī, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirknī ar iesniegumu vērsās vīrietis, kuram daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā nolaupīja somu ar personīgajām mantām.

Cietušais likumsargiem pastāstīja, ka todien, dodoties uz mājām, iegājis kāpņutelpā, kur jau stāvēja kāds cits, viņam nezināms vīrietis. Pēkšņi vīrietis piegājis klāt pie cietušā un, neteicis ne vārda, sācis viņu sist, nolaupot somu ar tajā esošām personīgajām mantām. Ieguvis vēlamo, ļaundaris nekavējoties pametis notikuma vietu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa policisti kopā ar kolēģiem no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu un vakar, 5. septembrī, viņš tika aizturēts.

1984. gadā dzimušais aizdomās turētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un rītdien, 7. septembris, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)