Visas aktualitātes Pilnā versija

Par publisku pašapmierināšanos pludmalē pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība 2018. gada 6. jūlijs

Vakar, 5. jūlijā, ap pulksten 16.00 Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemts izsaukums uz nūdistu pludmali Vecāķos, kur vīrietis pašapmierinās, skatoties uz kādu sievieti.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja no kādas sievietes, ka viņa atpūtusies pludmalē un pēkšņi pamanījusi vīrieti, kurš, skatoties uz viņu, pašapmierinās. Sieviete, domādama, ka vīrietis pārstās veikt savas darbības, piecēlusies kājās un pārmetoši skatījusies uz viņu, taču vīrietis iesākto turpinājis. Pēc brīža viņš piegājis sievietei tuvāk un atsācis pašapmierināties vien dažus metrus no viņas. Sieviete sadusmojusies un izsaukusi Valsts policiju.

Likumsargi aizturēja vīrieti un nogādāja viņu policijas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. 1953. gadā dzimušais aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. panta - sīkais huligānisms. Par šādām darbībām vīrietim var tikt uzlikts naudas sods no septiņdesmit līdz piecsimt eiro.

(Ilustratīvs attēls: www.pixabay.com)