Visas aktualitātes Pilnā versija

Policija Liepājā aiztur agresīvu vīrieti par zādzību aptiekā 2018. gada 23. marts

21.marta vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā, kādā aptiekā par zādzību aizturēja agresīvu vīrieti, kurš, iespējams, atradās apreibinošo vielu ietekmē. 


Ap plkst.18:55 policijā tika saņemta informācija, ka aptiekā Talsu ielā atrodas agresīvi noskaņots vīrietis. Viņš izturējies rupji, neadekvāti un ar savu uzvedību pārbiedējis farmaceiti, kura saukusi pēc palīdzības līdzcilvēkus. Kāds vīrietis atsaucies un uzkavējies notikuma vietā līdz brīdim, kad ieradās policija. 


Policijas patruļdienesta darbiniekiem ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka vīrietis no kases nozadzis naudu. Persona aizturēta, ir nozīmēta medicīniskā pārbaude, lai noskaidrotu, vai viņš atradies narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. 
Par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Aizturētais, kurš dzimis 1982. gadā, jau iepriekš ir bijis vairākkārt tiesāts un pavisam nesen atbrīvojies no apcietinājuma. 


Policija pateicas vīrietim, kurš atsaucās farmaceites palīgā saucienam un aicina viņu atsaukties, zvanot 110 vai 63404559! 


(attēlam ilustratīvs raksturs)