Visas aktualitātes Pilnā versija

Vai zināji, ka mums ir uzticības tālrunis, kur var ziņot par iespējamiem noziegumiem, kā informatīvais tālrunis ceļu satiksmes jautājumiem? 2018. gada 16. janvāris

Iedzīvotājus, kuri vēlas anonīmi ziņot par iespējamiem noziegumiem un tos izdarījušām personām, aicinām zvanīt pa tālruni 67075444. Tomēr uzsveram, ka šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē - vieta, laiks, kas noticis un iesaistītās personas. Noklausoties automātiskā atbildētāja atbildi un sagaidot skaņas signālu, iedzīvotāji var atstāt savu ziņojumu. Tāpat informāciju var sniegt arī pa e-pastu uzticiba@vp.gov.lv.

Valsts policijas darbinieki, kas atbild par tālruņa un e-pasta apkalpošanu, regulāri pārbauda atstātos ziņojumus un nepieciešamības gadījumā attiecīgi nodod informāciju tālāk izmeklētājiem informācijas tālākajai pārbaudei.

Tāpat atgādinām, ka Valsts policijā ir pieejams arī informatīvais tālrunis ceļu satiksmes jautājumos - 67208108. Zvanot pa šo tālruni, iedzīvotāji var noskaidrot interesējošos jautājumus par piemērotajiem administratīvajiem sodiem, fotoradaru fiksētajiem pārkāpumiem, kā arī protokolu vai lēmumu pārsūdzēšanu un informāciju, kas aktuāla autopārvadātājiem.

Savukārt Valsts policijas Iekšējā kontroles biroja uzticības tālrunis ir paredzēts informācijas sniegšanai par Valsts policijas nodarbināto iespējamo prettiesisko rīcību - 67075456.

Bet, ja tev ir nepieciešama tūlītēja palīdzība, nekavējoties zvani 110!

Šīs un citas iespējas, kā sazināties ar policiju vairāk šeit: http://www.vp.gov.lv/?id=486&said=486&topid=486