Visas aktualitātes Pilnā versija

Jūrmalā aizturējām sievieti, kura realizēja viņai izrakstītus medikamentus ar psihotropo un narkotisko iedarbību 2018. gada 15. janvāris

11. janvārī Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi ieguva informāciju par sievieti, kura Kauguru mikrorajonā realizē viņai izrakstītas tabletes, kas satur psihotropās un narkotiskās vielas.

Šajā pašā dienā policisti ieradās sievietes dzīvesvietā, lai veiktu kratīšanu. Tās laikā tika atrastas un atsavinātas sešas tabletes, kas satur psihotropās vielas, kā arī vienu tableti ar narkotisko iedarbību. Tāpat kratīšanas laikā tika atsavināti 3635 eiro, kas, visticamāk, iegūti no šo recepšu medikamentu realizēšanas. Aizdomās turētā sieviete tika aizturēta.

Policistu rīcībā esošā informācija liecināja, ka tabletēm bija jābūt vairāk, un viņiem radās aizdomas, ka sieviete tās paslēpusi savā ķermenī. Nogādājot aizdomās turēto pie ginekologa, šī informācija apstiprinājās - sievietes ķermenī tika atrastas vēl desmit tabletes, kas satur narkotiskās vielas.

Minētā sieviete ir dzimusi 1972. gadā un iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.