Visas aktualitātes Pilnā versija

Runcis Rūdis un Bebrs Bruno aicina visus uz drošības festivālu “Piedzīvojumu vasara”! 2017. gada 31. maijs

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, 3. jūnijā no pulksten 12.00 līdz 18.00 Rīgā, Esplanādē jau piekto reizi notiks ģimeņu drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara”. Pasākumā būs iespējams satikt operatīvo dienestu un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, kas ikdienā rūpējās par drošību, tostarp arī Valsts policijas pārstāvjus.

Drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara” ir aizraujošs pasākums visai ģimenei, kurā pirms vasaras iestāšanās pastāstīs un atgādinās par to, kā vasaru pavadīt droši un bez liekām raizēm. Festivāla galvenais mērķis ir papildināt bērnu, jauniešu, kā arī pieaugušo zināšanas par būtiskiem drošības aspektiem.

Šogad drošības festivālā “Piedzīvojumu vasara” Valsts policija būs plaši pārstāvēta. Prevencijas nodaļas stendā bērniem būs lieliska iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kļūstot par “drošības inspektora palīgu”. Bērni arī varēs apgūt ceļu satiksmes noteikumus caur interesantu un interaktīvu spēli. Festivāla apmeklētāji varēs iejusties izmeklētāju ādā, apciemojot Kriminālistikas pārvaldes stendu. Tāpat par nebeidzamu prieka devu pasākuma apmeklētājiem gādās Valsts policijas iemīļotie tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.

Festivālā būs padomāts arī par vecākiem – iekārtots ērts vecāku stūrītis, kurā atpūsties un pārrunāt dažādus ar drošību saistītus jautājumus.

Apmeklētājus ar paraugdemonstrējumiem priecēs arī Valsts policijas četrkājainie darbinieki – gan uzticamie suņi, gan graciozie zirgi. Tāpat ikvienam būs iespēja aplūkot arī speciālo tehniku – ceļu policijas motociklus, policijas automašīnas, kā arī ekipējumu un ieročus.

Pasākumā dažādas aktivitātes būs sarūpējusi ne tikai Valsts policija​, bet arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests​, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests​, Rīgas pašvaldības policija​ un Policistu Velobiedrība,​ kā arī uzņēmumi Latvijas Gāze​, A/s “Sadales tīkls” un Latvijas interneta asociācija.

Drošības festivālu “Piedzīvojumu vasara” rīko “Pilsētas pasākumi”, sadarbībā ar Valsts policiju un ar Rīgas domes atbalstu.  Festivāla tiešraides būs iespējams vērot – www.festivals.lv!

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

 

 

Sagatavoja:

Līna Kaļķe
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste

Tālrunis: (+371) 67075394

Mob.tālr. 29904081
E-pasts: