Visas aktualitātes Pilnā versija

Āgenskalnā no kāda dzīvokļa un automašīnas tiek atsavinātas nelegālās cigaretes un alkohols 2016. gada 20. oktobris

Valsts policijas darbinieki saņēma operatīvo informāciju par to, ka Āgenskalnā kādā dzīvoklī tiek pārdotas nelegālās cigaretes un nelegālais alkohols. Saistībā ar šo informāciju tika uzsākts kriminālprocess.

Otrdien, 19.oktobrī, Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki veica kratīšanu šajā dzīvoklī un automašīnā. Likumsargi atrada un atsavināja 129580 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 101 litru nelegālā alkohola.

Par šo nelegālo cigarešu un alkohola glabāšanu tika aizturēti 1963.gadā un 1967.gadā dzimuši vīrieši.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā un ja to ir izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī par nelegāli izgatavotu vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus, realizāciju ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādiem noziegumiem soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.