Visas aktualitātes Pilnā versija

Reidu laikā Imantā, Bolderājā un Iļģuciemā pārbaudījām 328 personas, tostarp septiņus automašīnu vadītājus 2016. gada 18. aprīlis

Svētdien, 10. aprīļa naktī, Rīgas Kurzemes iecirkņa, Bolderājas iecirkņa un Zemgales iecirkņa policisti Imantā, Bolderājā un Iļģuciemā rīkoja profilaktiskos pasākumus, kuru mērķis bija atklāt ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti saistītos gadījumus, kā arī konstatēt citus iespējamos likumpārkāpumus.

No pulksten 21.00 līdz 04.00 tika pārbaudītas 224 personas. Kopā sastādīti 9 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp sešiem par dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu, vienam par, iespējams, nelegāla alkohola realizāciju, vienam par akcīzes preču aprites kārtības neievērošanu un vēl vienam par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholisko dzērienu iepakojumu.

Arī 14. aprīļa naktī šajos pašos Rīgas mikrorajonos tika rīkots reids, kurā piedalījās Valsts policijas Kurzemes iecirkņa, Salaspils iecirkņa, Baložu iecirkņa, Olaines iecirkņa likumsargi, kā arī Pašvaldības policija. Kopā no pulksten 21.00 līdz 04.00 tika pārbaudītas 104 personas, tostarp septiņi automašīnu vadītāji. Reida laikā tika sastādīts viens administratīvo pārkāpumu protokols par dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu.