Visas aktualitātes Pilnā versija

Valsts policija realizē unikālu projektu: “Dzīvība ir modē” 2016. gada 29. februāris

Pirmo reizi Valsts policija sadarbībā ar modes māksliniekiem Kasparu Blūmu – Blūmani (plašāk pazīstamu kā Kašers) un Janu Kokinu realizē unikālu projektu – modes skati, kuras laikā iepazīstinās klātesošos ar modernu un drošu alternatīvu gaismu atstarojošām vestēm. Pasākums norisināsies jau šo ceturtdien 3.martā Bastejkalna parkā pulksten 19.00.

Valsts policija par Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja (LTAB) finansētajiem līdzekļiem izveidojusi unikālu projektu “Dzīvība ir modē”. Tas veidots ceļu satiksmes drošības uzlabošanai, īpaši pievēršoties “tumšo” gājēju problēmjautājuma risināšanai.

Projekta mērķis ir iedvesmot kājāmgājējus parūpēties par savu redzamību diennakts tumšajās stundās, nezaudējot savu individualitāti, kā arī “lauzt” stereotipu, ka gājēju drošība un mode nav savienojami.

Kolekcijas skatē viesus sagaidīs pasākuma vadītāja Jogita Pūpola-Some, taču plašāk ar projektu iepazīstinās Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics un modes mākslinieki Kašers un Jana Kokina.

 

Sagatavoja:

 

Ilze Jurēvica

Valsts policijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas

Vecākā speciāliste

Tālr.  67075095

Mob. tālr. 29465246

e-pasts: ilze.jurevica@vp.gov.lv