Visas aktualitātes Pilnā versija

Aizdomās par virkni zādzību aizturējām četrus vīriešus 2016. gada 15. februāris

Sestdien, 13. februārī, Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicisti Rīgā, Šampētera ielā pamanīja četrus aizdomīgus vīriešus, kas rosās ap kādu automašīnu. Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka automašīna pieder vienam no vīriešiem, taču automašīnas salonā policisti atrada apģērbu, smaržas un citas mantas. Policistiem radās aizdomas, ka mantas varētu būt zagtas.

Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka automašīnā atrastās mantas, iespējams, nozagtas 10. februārī no kādas privātmājas Salaspilī. No šīs privātmājas teritorijas todien tika nozagta arī automašīna un sadzīves tehnika. Vīrieši tika aizturēti.

Noskaidrots, ka aizturētie šā gada janvārī un februārī, iespējams, izdarījuši arī automašīnu lukturu zādzības. Pašreizējā informācija liecina, ka viņi nozaguši lukturus no vismaz četrām automašīnām dažādās Rīgas vietās.

Trīs no aizturētajiem vīriešiem dzimuši 1983. gadā, bet viens – 1982. gadā. Visi aizturētie iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem un narkotiku lietošanu. 
Par notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību lielā apmērā. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Aizturēto vīriešu loma izdarītajos noziegumos tiek skaidrota izmeklēšanā. Diviem no viņiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Nozagto automašīnu policistiem izdevās atrast.