Visas aktualitātes Pilnā versija

VP Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa darbinieku dalība Auces novada svētkos. 2015. gada 27. jūlijs

2015.gada 25.jūlijā Auces novada svētku laikā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa darbinieki organizēja pasākumu Auces pilsētā, kura laikā tika prezentēts policijas darbs, operatīvais transposts un piedāvāti dažādi uzdevumi bērnu izglītošanai.
Novada svētkos Aucē darbojās īpašs Valsts policijas informatīvs stends, kur informatīvajā teltī bērniem tika piedāvāti dažādi radoši uzdevumi. Bērni varēja krāsot, zīmēt un paši izgatavot atstarotājus. Pieaugušie savukārt varēja iegūt dažādus informatīvus bukletus par aktuālām tēmām, kas saistītas ar policijas darbu. Par piedalīšanos pasākumā bērni saņēma īpaši sagatavotas Auces novada pašvaldības balvas – cukurgailīšus un no Valsts policijas darbiniekiem dāvanas – balonus, atstarotājus, piekariņus, uzlīmes un pateicības. Pasākuma laikā tika piedāvāta iespēja apskatīt policijas operatīvos transportlīdzekļus, kuros bija iespēja arī iekāpt. Pasākuma laikā varēja apskatīt un arī uzviklt policijas darbinieku speclīdzekļus – ķiveri, aizsargus, bruņuvestes, aizsargvairogu, steku. Lai pasākums būtu interesantāks, tajā piedalījās arī policijas tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.
Pieaugušie un īpaši bērni aktīvi piedalījās visās aktivitātēs, fotografējās ar Runci Rūdi un Bebru Bruno un pie dienesta transportlīdzekļiem.