Visas aktualitātes Pilnā versija

Noslēdzies projekta „Roku rokā IV” otrais posms! 2014. gada 7. novembris

Šonedēļ norisinājās Valsts policijas rīkotā projekta „Roku rokā” ceturtās sezonas otrais posms. Sacensību otrais posms tika sadalīts divos etapos. Katrā etapā savā starpā sacentās sešas jauniešu veidotas komandas.

Šis posms norisinājās  Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, tādēļ stafetes un dažādie uzdevumi bija saistīta ar ugunsdrošību, civilo aizsardzību, drošību uz ūdens, drošību svētku laikā, kā arī drošību, kas saistīta ar dabas stihijām.

Pirmajā etapā, 4.novembrī uzvaras laurus plūca Rīgas Sociālā dienesta Dienas centra komanda "Skudrupūznis", otro vietu ieguva Rīgas Sociālā dienesta Dienas centra komanda  "Čiekurs", bet trešajā vietā palika Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs "Vita".

Savukārt otrajā etapā, 6.novembrī pirmo vietu ieguva Rīgas Sociālā dienesta Dienas
centra komanda "Kamene", otrajā vietā ierindojās Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas komanda "Spridzeklītis", bet trešo vietu nopelnīja Nodibinājuma Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centra Atbalsta centra komanda „Roku rokā”.

Projekta „Roku rokā” mērķis ir palīdzēt un veicināt veselīga dzīvesveida attīstīšanu, iesaistīt jauniešus sportiskās aktivitātēs, tādējādi mazinot noziedzības un atkarību riskus. „Roku rokā” ceturtajā sezonā komandas savā starpā sacentīsies dažādās sportiskās stafetēs, kas norisināsies vairākos posmos teju visa mācību gada garumā.

Stafetēs paredzētas sportiskas aktivitātes gan individuāli, pārbaudot savas personīgās prasmes, gan arī komandas darbs, izpildot uzdevumu visiem kopā – roku rokā, kā arī asinot prātu un veiklību pužļu likšanā. Tādēļ būtiska panākumu atslēga ir savstarpējā saliedētība un komandas darbs.

Jau tradicionāli Valsts policijas Rīgas reģiona Nepilngadīgo Prevencijas nodaļa sadarbībā ar HK " Rīgas Dinamo" pārstāvjiem, Rīgas Sociālo dienestu, Latvijas Kara Muzeju, A/S "Latvijas gāze", Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, A/S "Sadales tīkls" organizē sacensības skolēniem, kas norisinās vairākos posmos līdz pat pavasarim.