Visas aktualitātes Pilnā versija

Aizturēti trīs apsargi par neatļauta labuma pieprasīšanu 2014. gada 26. februāris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka VP ZRP Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar VP (GKrPP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2.nodaļas darbiniekiem par prettiesiski neatļauta labuma pieprasīšanu aizturējuši 3 personas. Aizturētās personas strādājušas par apsargiem vienā no veikaliem Bauskā.

Pagājušajā nedēļā VP ZRP Bauskas iecirknī vērsās viens no iedzīvotājiem ar iesniegumu, par to, ka apsardzes darbinieki pieprasa 200 eiro par to, lai tiktu atsaukts iesniegums policijā par alkohola pudeles zādzību. Aizdomās par noziedzīgām darbībām policisti aizturējuši trīs 1987., 1969.un 1985.gadā dzimušus vīriešus. Vienai no aizdomās turētajām personām tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu, pārējām divām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija neizslēdz, ka šī noziedzīgā grupa ir veikusi šāda veida noziedzīgas darbības ilgākā laika posmā.

Uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 198.panta 4.daļas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Lūdzam atsaukties personas, kurām arī ir pieprasīta nauda vai kāds cits labums par to, lai netiktu iesniegts iesniegums policijā vai tiktu noslēgts izlīgums. Zvanīt policijai: 63902100, 63902102 vai vērsties policijas iecirknī.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv