Visas aktualitātes Pilnā versija

Noskaidrots Brieža šī vakara cīņas pirmais pretinieks 2012. gada 6. jūlijs

Vakar Kiprā tika aizvadīta preses konference ar visu astoņu sportistu piedalīšanos, tāpat notika arī svēršanās un pretinieku izloze. Pirmais pretinieks, ar kuru Briedis cīnīsies ”Bigger’s Better” turnīrā ir Luis Luisons (Louis Louizon) (Kongo / Kipra), kurš sver 101 kilogramu. Maira svars ir 94 kilogrami, viņš arī ir visvieglākais bokseris šajā turnīrā.

Ar L. Luisonu Latvijas bokseris līdz šim nav cīnījies. 32 gadus vecais pretinieks amatieru boksā aizvadījis 60 cīņas, no tām zaudējis astoņas. Savukārt, profesionālajā boksā L. Luisona kontā ir viena uzvarēta cīņa. Atgādinām, ka Mairis Briedis līdz šim savā sportista karjerā pavisam kopā aizvadījis 201 cīņu, uzvarējis – 189. Savukārt, profesionālajā boksā viņš uzvarējis 10 no 11 cīņām.

”Bigger's Better” turnīrā labākais bokseris tiek noskaidrots viena vakara laikā pēc izslēgšanas sistēmas - turnīru uzsāk astoņi bokseri ar ceturtdaļfināla cīņām (tās tiek noteiktas ar izlozes palīdzību), savstarpējo cīņu uzvarētāji turpina ar pusfinālu un vakara noslēgumā finālā tiek kronēts viens uzvarētājs. Šajā turnīrā netiek izdalītas svara kategorijas, visi pārstāv vienu absolūto svara kategoriju – supersmagsvaru -, sākot no 91 kilograma līdz pat 150 un vairāk. Katra posma uzvarētājs iegūst 15 000 ASV dolāru, savukārt superfināla uzvarētājs - 30 000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

Atgādinām, ka 2010. gadā Kipras ”Bigger’s Better” posmā Mairis uzvarēja, bet superfinālā Horvātijā zaudēja pusfinālā, tas arī ir līdz šim vienīgais mūsu sportista zaudējums. Šī būs otrā reize, kad Mairis piedalīsies šajā turnīrā.

P.S. Līdz šodienas pulksten 22:00 ikviens vēl var paspēt izdarīt prognozi par Brieža šī vakara turnīra iznākumu, pretendējot uz vērtīgām balvām no sportista atbalstītāja GROS AUTO.

Seko un uzzini vairāk:
http://www.facebook.com/Briedis.Mairis
http://www.draugiem.lv/mairis.briedis/
https://twitter.com/BriedisMairisSagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv