Visas aktualitātes Pilnā versija

Velokurjers „Latgalītē” pamana, iespējams, BalticBike velosipēdu 2012. gada 20. jūnijs

Pagājušajā sestdienā viens no uzņēmuma „Velokurjers” darbiniekiem, ejot cauri krāmu tirgum „Latgalīte” pamanīja velosipēdu, kas bija ļoti līdzīgs BalticBike nomas velosipēdam. Kurjers, izmantojot savu mobilo tālruni, velosipēdu neuzkrītoši nofotografēja un sazinājās ar kolēģi, lai apspriestu tālāku rīcības plānu.

Brīdi vēlāk kurjers piezvanīja Valsts policijai un kopā ar policijas darbiniekiem devās pie tirgotāja, kurš pārdeva jau minēto velosipēdu. Viņu ierašanās brīdī velosipēds jau bija ienests tirgotāja būdā, taču pēc fotoattēla parādīšanas tirgotājs atzina, ka viņam šāds velosipēds ir un parādīja to likuma sargiem. Kad tirgotājs lūdza kurjeru uzrādīt velosipēda izcelsmes dokumentus, kurjers teica, ka velosipēds ir reģistrēts CSDD brīvprātīgajā reģistrā un brīdi vēlāk, izmantojot internetu telefonā, noskaidroja, ka velosipēds ir pazudis 13. jūnijā.

Tirgotājs un velosipēds tika nogādāti policijas iecirknī. Šobrīd policija skaidro precīzus notikušā apstākļus un to, kā velosipēds nonāca pie tirgotāja, lai varētu noskaidrot iespējamos zagļus. Policija izsaka pateicību kurjeram, kura vērība palīdzēja atrast velosipēdu.

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: