Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latvijas - Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros organizētas starptautiskas mācības 2012. gada 28. maijs

Mācībās piedalījās Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Valkas posteņa darbinieki, Valkas iecirkņa policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības un Robežsardzes darbinieki. Mācību laikā palīdzības organizēšanā tika iesaistīti arī Igaunijas pierobežas pilsētas Valgas Glābšanas dienesta, policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāvji.

Mācību laikā tika pārbaudīta operatīvo dienestu sadarbība un rīcība ārkārtas situācijā- 10:30 no Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta saņemta informācija, ka Valkā Sēlijas ielā pie tilta pāri Pedeles upei ir notikusi mikroautobusa un vieglās automašīnas ar piekabi sadursme. Negadījumā cietuši vairāki cilvēki un bojātas divas mucas ar ķīmisku vielu, kas atradušās vieglās automašīnas piekabē, bīstamā viela no mucām ieplūst Pedeles upē.

Mācībās piedalījās vairāki novērotāji, kuru uzdevums bija izvērtēt operatīvo dienestu darbu. Pēc mācībām tika organizēta preses konference, kuras laikā plašsaziņas līdzekli pārstāvjus iepazīstināja ar mācību gaitu un rezultātiem.

 

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326;28653999