Visas aktualitātes Pilnā versija

Par mācību ekskursijām policijā 2012. gada 8. februāris

Kā zināms, Valsts policijas darbinieki labprāt viesojas Liepājas  un Liepājas apkārtnes izglītības iestādēs, lai runātu par aktuāliem ar bērnu drošību, tiesībām un pienākumiem saistītiem jautājumiem. Ja nepieciešams, pedagogiem un vecākiem tiek sniegta palīdzība, risinot konkrētā klasē, jauniešu grupā radušās problēmas.

     Taču skolēniem un viņu pedagogiem  ir vēl kāda iespēja – apmeklēt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes ēku Liepājā, Bāriņu ielā 3, lai klātienē iepazītos ar policijas darbu mācību ekskursijas ietvaros. Jāpiebilst, ka priekšroka šādam apmeklējumam ir vecāko klašu skolēniem, kuri, iespējams, savu nākotnes darbu izvēlēsies tieši policijā.

Līdz šim policijas darbinieki (pamatā – darbā ar nepilngadīgajiem) pielāgoja savu darba laiku tā, lai varētu vadīt mācību ekskursiju skolēniem izdevīgos laikos.

Lai varētu saskaņot  ikdienas darba un  ekskursiju norisi, turpmāk šāda veida ekskursijām būs noteikts laiks – katra mēneša pēdējās piektdienas no 11:00 līdz 13:00.

Lai pieteiktos ekskursijai, pedagogam vai vecāku pārstāvim ir jāuzraksta iesniegums, kurā norādīts vēlamais laiks, skolēnu skaits un kontakttālrunis. Lai precizētu informāciju, var zvanīt pa tālruņa numuru 63404604. 

Jāpiebilst, ka policijas pārvalde neatsaka arī skolēniem individuāli  apmeklēt iestādi piemēram, Ēnu dienu laikā, karjeras jeb profesiju dienu laikā vai dažādu projektu ietvaros. Tikai tad skolēnam ir jāzina, ko tieši viņš vēlas redzēt un uzzināt par konkrētas policijas struktūrvienības darbu. 

 

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Knīse
VP  Kurzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
t.63404604