Visas aktualitātes Pilnā versija

Policija lūdz iedzīvotāju informāciju par klaiņojošiem suņiem 2012. gada 20. janvāris

Vakar Rīgas policisti saņēma zvanu no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Šampētera mikrorajonā uz ielas pieci suņi grauž guļošu sievieti. Notikuma vietā policisti konstatēja, ka sieviete ir mirusi un likuma sargi pieļauj, ka sievietes nāvē vainojami varētu būt klaiņojoši suņi. Rīgas policija lūdz iedzīvotājus ziņot par Šampēterī klaiņojošiem suņiem, zvanot uz tālruņa numuru 110. 

Vakar 19. janvārī pulksten 13.17 Valsts policijas Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma zvanu no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Šampēterī uz ielas aptuveni pieci suņi grauž guļošu sievieti. Policisti nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka sieviete ir mirusi. Veicot notikuma vietas apskati, likuma sargiem radās aizdomas, ka suņi varētu būt uzbrukuši sievietei. 

Jau mirkli vēlāk policisti noskaidroja, ka bojā gājusī sieviete ir dzimusi 1942. gadā un, ka agresīvos dzīvniekus aizdzīt izdevies kādam apsardzes darbiniekam. Tāpat policisti pārbaudīja arī apkārtnē esošās teritorijas, taču tajās sastaptie suņi nebija tie, kas varētu būt uzbrukuši sievietei. 

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un izdotos notvert suņus, Rīgas policisti aicina iedzīvotājus ziņot par klaiņojošiem suņiem Šampētera apkārtnē, zvanot uz tālruņa numuru 110. Policisti aicina atsaukties arī notikušā aculieciniekus. Tāpat policisti par notikušo ir informējuši pašvaldību, ar kuru notiek sadarbība suņu ķeršanā. 

Par iespējamo uzbrukumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XIII nodaļas „Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību” un nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu precīzus sievietes nāves cēloņus. 

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv