Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā brauc ar ātrumu 90 km/h un dod kukuli policistam 2011. gada 19. septembris

Šorīt Rīgas Ceļu policisti apturēja kādu autovadītāju, kurš ievērojami bija pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu pilsētā, taču vīrietis, vēloties izvairīties no administratīvās atbildības, policistiem deva kukuli. 

Šorīt pulksten 10:32, Rīgā Ceļu policisti apturēja automašīnas BMW X5 vadītāju, kurš pilsētā pārvietojās ar ātrumu 92 km/h, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu gandrīz divas reizes. Automašīnas vadītājs – 41 gadu vecs vīrietis – vēlējās izvairīties no administratīvā soda, tādēļ policistam deva kukuli, taču likuma sargs kukuli nepieņēma un aizturēja ātruma pārkāpēju. 

Laika posmā no aprīļa šis ir jau devītais gadījums, kad Rīgas reģionā sākts kriminālprocess par kukuļa došanu policistam. Divi no šogad sāktajiem kriminālprocesiem jau nodoti prokuratūrām kriminālvajāšanas sākšanai. 

VP RRP atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus, kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155