Visas aktualitātes Pilnā versija

Valsts policija turpmāk nodrošinās savlaicīgu informācijas sniegšanu par notikumiem, kā rezultātā tiek bloķēta satiksmes kustība 2011. gada 21. jūnijs

Valsts policija sākot ar š.g. 21.jūniju ievieš jaunu bezmaksas pakalpojumu – operatīvu informācijas sniegšanu par notikumiem, kā rezultātā tiek bloķēta satiksmes kustība. Šāds pakalpojums ir būtisks satiksmes dalībniekiem un palīdzēs savlaicīgi plānot un izvēlēties braukšanas maršrutu, lai apbrauktu negadījumu vietas. 

Minētais pakalpojums būs pieejams visā Latvijas teritorijā un tiks sniegts elektroniskā veidā, nosūtot e-pasta vēstuli ar informāciju par notikumu un tā rezultātā radīto satiksmes plūsmas apgrūtinājumu. Pēc satiksmes kustības atjaunošanas, par to tiks ziņots, nosūtot atkārotu e-pasta vēstuli.  

Informācija tiks sniegta par tiem negadījumiem, kuri notikuši uz maģistrālām ielām vai valsts nozīmes ceļiem un papildus par tiem notikumiem, kā rezultātā tiek bloķēta arī dzelzceļa kustība.

Pakalpojums ir paredzēts plašsaziņas līdzekļiem, lai operatīvi informētu iedzīvotājus par iepriekšminētajiem notikumiem.

 

Sagatavoja:
Andis Rinkevics
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
priekšnieks
T.:67075373