Visas aktualitātes Pilnā versija

Notiks iekšlietu sistēmas darbinieku sacensības peldēšanā un 2011. gada Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta policijas trīscīņas sacensības 2011. gada 20. maijs

Piektdien, 20. maijā, plkst. 10.00 Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centrs VEF sporta kluba peldbaseinā Brīvības ielā 199a rīko Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensības peldēšanā.

Šajā pat dienā notiks arī Iekšlietu sistēmas darbinieku 2011.gada spartakiādes sacensības policijas trīscīņā. Pēc peldēšanas sacensībām dalībnieki sacentīsies arī šaušanā un skries krosu.

Iekšlietu ministrijas peldēšanas sacensībās un policijas trīscīņā piedalīsies Nodrošinājuma valsts aģentūras, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Drošības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Rīgas pašvaldības policijas komandas. Katrā komandā startēs 12 dalībnieki – gan sievietes , gan vīrieši.

Pagājušajā gadā Iekšlietu darbinieku peldēšanas sacensībās kopvērtējumā uzvarēja Rīgas pašvaldības policijas komanda, otrajā vietā bija Valsts policijas komanda, bet trešie – Valsts robežsardzes komanda.

Pēc peldēšanas turpināsies sacensības policijas trīscīņā – pulksten 12 ātršaušanā ar dienesta pistoli, IeM Sporta un veselības centra šautuvē, Klijānu ielā 4, bet pulksten 15 trīs kilometru kross Šmerļa trasē.

Sacensību vietās laipni gaidīti visi līdzjutēji, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv