Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Trešās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros 2011. gada 6. aprīlis

2011.gada 6.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

               Trešās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projekta “Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros, no 2011.gada 06.aprīļa līdz 8. aprīlim, Latvijas Valsts policija, sadarbībā ar Lietuvas Policijas Departamentu, organizēs trešās kopīgās vajāšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem.

            Mācību teorētiskā daļa notiks 06.aprīlī ar teletilta starpniecību VP Kurzemes reģiona pārvaldē (Kurzemes reģiona aktu zālē, Bāriņu ielā 3, Liepājā) un VP Zemgales reģiona pārvaldē (Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, Jelgavā) un praktiskās mācības 7.un 8. aprīlī notiks Latvijas un Lietuvas Republikas pierobežas reģionos.

 Latviju mācībās pārstāvēs VP Zemgales reģiona pārvaldes un VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja amatpersonas. Mācībās kā pasniedzējs piedalīsies Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks un kā projekta koordinatora asistente Zane Balode, VPK Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja.

Informāciju sagatavoja:

Santa Štolcere

VPK direktora palīdze

Tālr. 671 46276