Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija lūdz palīdzību 2011. gada 29. marts

28. martā 15:30 Cēsīs Rūpniecības ielā automašīnas BMW 523 vadītājs nav pakļāvies policijas darbinieku likumīgajām prasībām apstāties un turpinājis ceļu. Lai apstādinātu bēgošos, policijas darbinieki pielietojuši šaujamieroci un raidījuši vairākus mērķtiecīgus šāvienus. Kad automašīna apstājusies, tās vadītājs un pasažieris metušies bēgt. Policija aizturējusi vienu no personām- 1992. gadā dzimušu Priekuļu pagasta Jāņmuižas iedzīvotāju, otram izdevies aizbēgt.

          Policija aizdomās par vairāku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu meklē attēlā redzamo 1988. gadā dzimušo Kristapu Makstenieku. Vīrieša deklarētā dzīvesvietas adrese ir Rīga, Ziemeļu rajons, Viestura prospekts 67. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, persona var atrasties arī citās Latvijas pilsētās.     

      2011. gada 22. februārī stājies spēkā tiesas spriedums, ar kuru viņam piespriesta brīvības atņemšana uz 2 gadiem un 8 mēnešiem par avārijas izraisīšanu, alkohola reibumā vadot automašīnu. Ja Jums ir zināma attēlā redzamā vīrieša atrašanās vieta vai varat sniegt citu informāciju, kas varētu palīdzēt noskaidrot vīrieša atrašanās vietu, zvanīt: 26594804 64101202 112