Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pirmās kopīgās novērošanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros 2011. gada 23. marts

2011.gada 23. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

               Pirmās kopīgās novērošanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projekta “Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros, Lietuvas Policijas Departaments organizē pirmās kopīgās novērošanas mācības Lietuvas, Latvijas un Polijas policijas darbiniekiem, kas paredzētas no 2011.gada 23.marta līdz 25.martam Trakai pilsētā (Lietuvā).

Mācību pirmā daļa notiks 23.martā, otrā daļa - 24.,25 martā Trakai pilsētā (Lietuvā). Mācībās piedalīsies četras Valsts policijas amatpersonas, kurām amata pienākumi ir saistīti ar pārrobežu novērošanu. Praktiskajās mācībās notiks pārrobežu novērošanas operācijas simulācija, bet teorētiskajā daļā - mācību analīze un apkopošana.

Saskaņā ar projektā noteikto, mācībās kā novērotāji piedalīsies Rauls Kviesītis, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks, Juris Šulte, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Izmeklēšanas atbalsta pārvaldes priekšnieks un kā projekta koordinatora asistente Latvijā - Zane Balode, VPK Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja. Lietuvas policija par novērotāju ir izvirzījuši Visvaldas Račkauski, Lietuvas Policijas ģenerālkomisāra vietnieku.

Informāciju sagatavoja:

Santa Štolcere

VPK direktora palīdze

Tālr. 671 46276