Visas aktualitātes Pilnā versija

Prezentēs iedzīvotāju un zagļu viedokli par īpašumu drošību 2011. gada 8. marts

2011.gada 8. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

 Prezentēs iedzīvotāju un zagļu viedokli par īpašumu drošību

Valsts policija Rīgas reģiona pārvalde un AAS „Balta” aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz preses konferenci, kuras laikā tiks prezentēti Latvijā unikālā īpašuma drošības pētījuma rezultāti un sniegts pārskats par aktuālo situāciju īpašuma zādzību jomā, kā arī praktiski ieteikumi efektīvākajiem mājokļa drošības pasākumiem.

Valsts policijas darbinieku un apdrošināšanas sabiedrības „Balta” speciālistu pieredze liecina, ka iedzīvotāji dažkārt neveic pat elementārus mājokļa pasargāšanas pasākumus un nereti viņu priekšstats par to, kā labāk pasargāt savu īpašumu no zādzībām, bieži vien krasi atšķiras no metodēm, kas patiešām spēj aizkavēt zagļus.

Lai sniegtu padziļinātu priekšstatu par situāciju īpašuma drošības jomā Latvijā, AAS „Balta”, sadarbojoties ar pētījumu aģentūru „Data Serviss” un Valsts probācijas dienestu, ir veikusi unikālu pētījumu, kura laikā, aptaujājot iedzīvotājus un par zādzībām iepriekš tiesātas personas, tika analizēti vairāki būtiski faktori - zagļu iecienītākie rīcības scenāriji, zādzību riska tendences un efektīvākās metodes mājokļa aizsardzībai.

Preses konference notiks šā gada 9. martā plkst. 12:00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes administratīvajā kompleksā, Rīgā, Gaujas ielā 15, 3. stāva konferenču zālē.


Preses konferencē piedalīsies:

•        Andrejs Grišins, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks.

•        Kristians Pudans, AAS „Balta” valdes loceklis.

Papildu informācija:

Sigita Pildava
Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja
E-pasts:
Tālrunis: (+371) 6 721 9777
Mobilais tālrunis: (+371) 2 789 1986

Kristīne Martinsone

AAS „BALTA” Ārējo komunikāciju vadītāja

E-pasts:

Tālrunis: (+371) 6 708 2378

Fakss: (+371) 6 708 2345