Visas aktualitātes Pilnā versija

Vagonu parka teritorijā atsavina cigaretes 2011. gada 28. februāris

2011.gada 28.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Vagonu parka teritorijā atsavina cigaretes

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Latgales iecirkņa darbinieki Latvijas Dzelzceļa(LDz) vagonu parka teritorijā aizturēja vīrieti, pie kura atrada gandrīz 20 000 cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes preču zīmēm.

Policijas darbinieki LDz vagonu parku apstaigāja sestdienas rītā un apgaitas laikā pie viena no vilcieniem ieraudzīja aizdomīgu vīrieti. Pie vīrieša bija divas melnas somas, no kurām viena bija atvērta un tajā jau pa gabalu bija redzamas cigarešu paciņas. Policisti vīrieti aizturēja un nogādāja VP RRP Latgales iecirknī, kur tika konstatēts, ka vīrietis ir dzimis 1981. gadā un kopā viņa personiskajās mantās tika atrastas 18 200 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes preču zīmēm. Pie likumpārkāpēja atrastās un atsavinātās cigaretes bija dažādu marku – Lifa, Kiss, Parliament, Saint George.

Arī pāris dienas iepriekš, ceturtdien, 24. februārī, VP RRP Latgales iecirkņa darbinieki aizturēja kādu vīrieti ar nelegālajām cigaretēm netālu no LDz vagonu parka. Toreiz policisti atsavināja 8000 More markas cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes preču zīmēm. Nelegālās cigaretes 1972. gadā dzimušais likumpārkāpējs glabāja automašīnas bagāžas nodalījumā.

Abiem pagājušajā nedēļa aizturētajiem vīriešiem policisti sastādīja Administratīvo pārkāpumu protokolus par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu. 

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv