Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Notiks velosipēdu zādzību profilakses sezonas noslēguma 2010. gada 26. oktobris

2010.gada 26.oktobrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Notiks velosipēdu zādzību profilakses sezonas noslēguma preses konference

Šodien, 26. oktobrī, pulksten 12.30, VP Rīgas reģiona policijas pārvaldē, Gaujas ielā 15, Rīgā, notiks preses konference, kurā policija kopā ar sadarbības partneriem atskatīsies uz šīs vasaras velo sezonā padarīto, izvērtēs paveikto velosipēdu zādzību profilaksē, kā arī ieskicēs nākamās sezonas aktivitāšu tēmu.  

Preses konferencē piedalīsies VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Ints Ķuzis, Velokurjers.lv valdes loceklis Oļegs Stoļarovs Zariņš, Eiropas riteņbraucēju federācijas pārstāvis Latvijā Viesturs Silenieks un Igo Japiņa Sporta aģentūras direktors Igo Japiņš.

            Kā jau esam informējuši, šā gada pavasarī Rīgas reģiona policijas pārvalde, kopā ar sadarbības partneriem, uzsāka kopēju darbu, lai mazinātu pieaugošo velosipēdu zādzību skaitu, informētu sabiedrību par veidu, kā visdrošāk un pareizāk pasargāt savu velosipēdu, kā arī veica virkni citu aktivitāšu. Preses konferencē žurnālisti tiks informēti par padarīto, tiks analizēta statistika un velosipēdu zādzību tendenču izmaiņas un iepazīstināti ar sadarbības partneru paveikto un viņu vērtējumu kopējo darbu.

            Lai arī šī gada velosezona jau ir noslēgusies, Rīgas reģiona policija kopā ar sadarbības partneriem sadarbību turpinās arī nākamajā gadā. Kāda būs galvenā aktivitāte nākamajā gadā - uzzināsiet preses konferencē.

Sagatavoja:
Sigita Pildava
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
vadītāja
mob. +371 27891986
e-pasts: