Visas aktualitātes Pilnā versija

„Bērni Bērniem” jūras ceļojumā uz Stokholmu 2010. gada 21. oktobris

2010.gada 21.oktobrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

„Bērni Bērniem” jūras ceļojumā uz Stokholmu

kopā ar Tallink

Skolēnu rudens brīvdienās jūras ceļojumā no Rīgas uz Stokholmu uz prāmjiem M/S Romantika un M/S Festival notiek jau par tradīciju kļuvusī „Bērni bērniem” nedēļa. Šajās skolēnu brīvdienās – laikā no 22.oktobra līdz 30.oktobrim „Bērni Bērniem” koncerta kruīzos piedalīsies populāri  bērnu un jauniešu dziesmu un deju kolektīvi, kā arī Latvijas Valsts Policijas radītie tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.  

Šī gada skolēnu rudens brīvdienās laikā no 22. līdz 30. oktobrim kruīza ceļojumos Rīga – Stokholma- Rīga uz Tallink prāmjiem M/S Romantika un M/S Festival tiek organizēta īpaša nedēļa – „Bērni Bērniem”.

Ceļojumos dosies un uz kuģa lielās skatuves ar jautriem un dzīvespriecīgiem priekšnesumiem uzstāsies Latvijas populārie un talantīgie bērnu un jauniešu kolektīvi:  „Dzeguzītes”, „Knīpas un Knauķu”, „Tarkšķu”, „Marie N”, „Violento” un „Smaidiņš”  dziedātāji un „Dzintariņa”, „Zelta Sietiņa”, „Monas”, „Rūsiņa”, „Aliens” un „BG deju studijas” dejotāji. Būs arī viesi no Lietuvas – bērnu džeza studija „Kivi Junior” un „Green Day Fun” un „Niunsas” dejotāji. Atsevišķos reisos papildus notiks dažādi pasākumi: zviedru valodas apmācība mazajiem ceļotājiem un radošās darbnīcas ar praktiskām apmācībām trauku dekorēšanā un kuģu veidošanā no māla.

„Šī īpašā nedēļa mums jau ir kļuvusi kā tradīcija: „Bērni Bērniem” organizējam skolēnu rudens un pavasara brīvdienās jau otro gadu. Šajā nedēļā dažādos pasākumos ceļojumu laikā uzstājas vairāki bērnu un jauniešu vokālie un deju kolektīvi, kā arī tiek organizēti dažādi bērnus izglītojošie pasākumi,” stāsta AS Tallink Latvija izpilddirektors Hillard Taur.

„Radot īpašu atmosfēru Baltijas jūrā, „Bērni Bērniem” nedēļā aicinām talantīgākos kolektīvus piedzīvojumā un dāvinām iespēju doties bezmaksas ceļojumā uz Stokholmu. Bērni var izbaudīt jūras ceļojuma un kuģa burvību un uzstāties uz kuģa lielās skatuves,” paskaidro Hillard Taur.

AS Tallink Latvija kā sociāli atbildīga kompānija vēlas piedāvāt lieliskas brīvdienas gan bērniem un viņu vecākiem, gan vecvecākiem un krustvecākiem un pasākumu ietvaros  arī izglītot bērnus un jauniešus satiksmes drošības jautājumos. „Tādēļ šoreiz sadarbībā ar Latvijas Valsts policiju organizējam arī pasākumus un izglītojošas spēles par satiksmes drošību,” saka Hillard Taur.

Latvijas Valsts Policijas radītie tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno ceļojumā uz Stokholmu ar Tallink prāmjiem dosies pirmo reizi. Rūdis un Bruno kopā ar policijas darbinieku novadīs vairākus pasākumus gan bērniem, gan arī viņu vecākiem – notiks mācību stundas par satiksmes drošību un bērnu drošību, atrodoties uz ielas un mājās. Vakara gaitā Runcis Rūdis un Bebrs Bruno ar bērniem spēlēs dažādas spēles, kuru laikā bērni varēs iegūt papildus informāciju par savu drošību un saņemt dažādas balvas. Paredzēts arī zīmējumu konkurss par noteiktu tēmu, un bērni varēs izgatavot sev atstarotājus.

Kā norāda Valsts Policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš: „Šī ir lieliska iespēja policijas darbiniekiem sasniegt un izglītot bērnus ne vien skolā, bet arī viņu brīvajā laikā. Ļoti ceram, ka mūsu piedāvātās atrakcijas būs bērniem ne vien izglītojošas, bet arī izklaidējošas. Sakām lielu paldies Tallink par sniegto iespēju.”

„Dzintariņa” dejotājas Elizabetes Martas mamma Inga Dundere stāsta, ka šāda pasākumu „Bērni Bērniem” nedēļa - koncertu cikls sniedz jaunajiem māksliniekiem ne tikai iespēju uzstāties sev neierastā un interesantā vidē, bet arī satikt savus skatītājus un, iespējams, sadraudzēties ar tiem. Savukārt mazākos ceļotājus šādi koncerti varētu rosināt pašiem iesaistīties kādā vokālā ansamblī vai deju kolektīvā. „Viennozīmīgi - šāds ceļojums ar Tallink ir piedzīvojums ikvienam - gan mazam, gan lielam!" ar pārliecību un smaidu saka Elizabetes Martas mamma.

„Zelta Sietiņa” pedagoģe - horeogrāfe Dace Adviljone „Bērni Bērniem” ceļojumā dosies otro riezi. „Sietiņbērniem šīs trīs dienas ir lielisks kopā būšanas prieks - laba darba un labas atpūtas savienojums. Turklāt mēs „runājam” valodā, kam nav nepieciešams tulks un kuru saprot ikviens liels un mazs - dejas valodā!” aicinot uz tikšanos piebilst Dace Adviljone.

Savukārt „Dzeguzītes” vadītāja Daila Martinsone ar Dzeguzēniem ir kļuvuši par „Bērni Bērniem” pasākumu „veterāniem un ekspertiem” – viņi ir piedalījušies visos pavasara un rudens skolēnu brīvdienu koncertu - ceļojumu pasākumos. „Šādi pasākumi uz kuģa ir lieliska vieta, kur satikt vienaudžus. Lieliska vieta, kur ļaut uzstāties pašiem mazākajiem dziedātājiem. Pašiem mazākajiem šāda iespēja var tikt liegta lielajos koncertos: vide un atmosfēra lielajās koncertzālēs var būt pārāk saspīlēta. Bet uz kuģa skatuves viņi jūtas ļoti brīvi,” stāsta Daila Martinsone.

„Bērni Bērniem” ir fantastiska ideja, kas veicina arī citus bērnus – ceļotājus, atgriežoties mājās, iesaistīties dažādās aktivitātēs. „Kuģis - tā ir dzīva telpa, kurā bērni jūtas lieliski. Un uzstāšanās uz kuģa pārvēršas aizraujošā ceļojumā - jo brīvdienas taču ir mūsu laimīgā dienas!” ar dzīvesprieku atzīst „Dzeguzītes” vadītāja Daila Martinsone.

Papildus informācija:
Baiba Muceniece
AS Tallink Latvija, pārdošanas un mārketinga direktore
Tālr: +371 67099705, Mob: +371 29211085

www.tallink.lv