Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledža informē 2010. gada 12. oktobris

Otrās kopīgās patrulēšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros.

 

Valsts policijas koledža

2010.gada 12.oktobrī

informē

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, Latvijas Valsts policija organizē otrās kopīgās patrulēšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem, kas paredzētas 2010.gadā no 13.-15. oktobrim

Mācību teorētiskā daļa paredzēta 13.-14.oktobrī Daugavpils novadā un praktiskās mācības notiks 15.oktobrī Latvijas un Lietuvas Republiku pierobežas reģionos.  Latviju pārstāvēs 10 Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinators no Latvijas puses piedalīsies Aigars Evardsons, Valsts policijas koledžas direktors,  un kā pasniedzējs Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Mācības notika 3 dienas - teorētiskā daļa - 13.-14.oktobrī Daugavpils novadā, Eglaines pagastā, Latvijā un praktiskās mācības - 15.oktobrī Latvijas un Lietuvas Republiku pierobežas reģionos. Praktiskajās mācībās tiks izmantotas 8 policijas patruļdienesta automašīnas, kā arī patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi (steki, roku dzelži). Projekta ietvaros ir plānots realizēt vēl divas kopīgās patrulēšanas mācības.

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: