Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ziņas no Vidzemes reģiona pārvaldes 2010. gada 22. septembris

2010.gada 22.septembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Ziņas no Vidzemes reģiona pārvaldes

Otrdien, 21. septembrī, Vidzemes reģionā reģistrēta informācija par trīs gadījumiem, kad sankcionētas kratīšanas laikā iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros vai veicot saņemtās informācija pārbaudi izņemts liels daudzums cigarešu, kas marķētas ar KF akcīzes nodokļu markām un nelikumīgi uzglabāts alkohols.

Pārbaudot saņemto informāciju vakar divos dienā Alūksnes novadā uz ceļa Alūksne – Veclaicene 4.km Gulbenes iecirkņa darbinieki aizturējuši divus 1991. un 1973. gadā dzimušus Pededzes pagasta iedzīvotājus, kas divās automašīnās BMW un AUDI pārvadāja cigaretes, kas bija marķētas ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām. Ir izņemti 80 600 cigarešu LIFA, kas tika pārvadātas abās automašīnās. Uzsākts kriminālprocess.

21.09. 12:00 sankcionētas kratīšanas laikā iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Cēsīs Vītolu ielā 1950. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atrastas un izņemtas 240 cigaretes bez LR akcīzes nodokļu markām un 5 l tilpuma kanna nelikumīgi uzglabāta alkohola.

20. septembrī, pārbaudot saņemto informāciju iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros Valkas iecirkņa policijas darbinieki sankcionētas kratīšanas laikā kādas sievietes dzīvesvietā Vijciema pagastā atrada un izņēma 4860 cigaretes ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļu markām.

Pārbaudot sievietes personīgās mantas sievietes darba vietā, viņai piederošajā somiņā tika atrastas un izņemtas vēl 160 cigaretes, kas marķētas ar Krievijas Federācijas akcīzes nodokļa markām.

Visos gadījumos turpinās izmeklēšana kriminālprocesos, kas uzsākti pēc krimināllikuma 221. panta 1.daļas. „Alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīga uzglabāšana, pārvietošana un realizācija”. 

Informāciju sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999
E-pasts:dace.jukama@vidzeme.vp.gov.lv