Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

VP prezentē jaunos motociklus un bērniem atgādina par satiksmes drošību 2010. gada 1. septembris

2010.gada 1.septembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 VP prezentē jaunos motociklus un bērniem atgādina par satiksmes drošību

Otrdien, 31.augustā, plkst. 15.00 pie Iekšlietu ministrijas notika satiksmes drošībai un 1.septembrim veltīts pasākums, kura laikā Valsts policija (VP) prezentēja jaunos motociklus, savukārt bērniem bija iespēja aplūkot VP mašīnas, kā arī jaunos motociklus, nofotografēties ar tiem un VP tēliem - runci Rūdi un bebru Bruno. Bez tam bērniem būs iespēja pirms skolas gaitu sākuma atsaukt atmiņā drošas ceļu satiksmes noteikumus.

Pasākuma atklāšanā klātesošos uzrunāja iekšlietu ministre Linda Mūrniece, VP priekšnieks Valdis Voins, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics un SIA „BM auto” direktors Ivars Norvelis. SIA „BM auto” pārstāvis svinīgi nodeva Valsts policijai 16 jaunos motociklus. Jaunie motocikli iegādāti, lai VP daudz efektīvāk varētu nodrošināt satiksmes uzraudzību, operatīvāk nokļūtu ceļu satiksmes negadījumu un citās notikuma vietās. Motociklu iegāde notikusi atbilstoši Ceļu satiksmes drošības padomes 2009.gada 26.novembra sēdē nolemtajam, piešķirt Valsts policijai finanšu līdzekļus motociklu un motociklistu ekipējuma iegādei. Konkursa rezultātā VP ir ieguvusi 16 jaunus motociklus ar atbilstošu motociklista ekipējumu.

Pasākuma turpinājumā sanākušajiem bērniem un viņu vecākiem bija iespēja aplūkot jaunos motociklus, kā arī trafaretās un netrafaretās Satiksmes uzraudzības biroja mašīnas un nofotografēties ar tām. VP tēli - runcis Rūdis un bebrs Bruno bērniem atgādināja par drošību uz ceļiem, kā arī dalīja atstarotājus.

Pasākumā bija aicināti piedalīties visi interesenti, kā arī iekšlietu sistēmā strādājošo bērni. Kā norāda iekšlietu ministre L.Mūrniece: „Uzsākot skolas gaitas, mēs mūsu darbinieku bērniem vēlamies sagādāt svētkus, tāpēc viņiem būs iespēja ielūkoties policijas mašīnā, uzsēsties uz jaunā motocikla un parunāt ar runci un bebru par vasaras piedzīvojumiem. Tajā pašā laikā arī atgādināsim bērniem par satiksmes noteikumiem, jo daudziem pa vasaru tie ir piemirsušiem.”

Līdzās tam, 30. un 31.augustā notiks jauno motociklu izmēģinājuma braucieni un apmācības to vadītājiem „333” trasē. Žurnālistiem jauno motociklu izmēģinājuma braucienu būs iespēja vērot 2010.gada 31.augustā plkst.10.00 „333” trasē.

Sagatavoja:
Viktorija Šembele
LR Iekšlietu ministres padomniece
Tālr. 67829044
Mob. 29468106
E-pasts: