Visas aktualitātes Pilnā versija

1. septembrī policija pievērsīs īpašu uzmanību kārtības nodrošināšanai pie Rīgas skolām un atpūtas vietās 2010. gada 31. augusts

2010.gada 31.augustā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

1. septembrī policija pievērsīs īpašu uzmanību kārtības nodrošināšanai pie Rīgas skolām un atpūtas vietās

            Katru gadu 1. septembrī Rīgas reģiona policijas darbinieki kopā ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem ir pievērsuši pastiprinātu uzmanību gan pie notiekošā Rīgas skolās, gan populārākajās izklaides vietās, arī šis gads nebūs izņēmums – ir paredzēts nodrošināt kārtību gan pie skolām, gan dažādās masu pasākumu vietās ar mērķi nepieļaut pārkāpumus pret skolēniem un nepieļaut apreibinošu vielu lietošanu starp nepilngadīgajiem.

            Kārtības nodrošināšanas pasākumu plānā ietilpst pastiprināta patrulēšana pie Rīgas reģiona skolām, ar ko ir paredzēts sekot līdzi satiksmes drošībai pie mācību iestādēm, kā arī sekot līdzi tam, vai autovadītāji ievēro ieteicamo braukšanas ātrumu pie Rīgas reģiona mācību iestādēm.

            Tāpat pasākumu plānā ietilpst patrulēšana pie populārākajām skolēnu pulcēšanās vietām, skolām un masu pasākumos, kur policijas darbinieki sekos līdzi kārtības nodrošināšanai, kā arī Rīgas reģiona policijas darbinieki sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem sekos līdzi tam, lai skolēni nelietotu alkoholiskos dzērienus vai citas apreibinošas vielas.

Tiks veikti reidi arī Rīgas izklaides vietās, lai pārliecinātos par to, ka nepilngadīgajiem netiek pārdoti alkoholiskie dzērieni, kā arī cigaretes. Tāpat policijas darbinieki paredzējuši veikt reidus arī veikalos, kuros tirgo alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv