Visas aktualitātes Pilnā versija

Akcija „Drošības dienas skolā 2010” 2010. gada 27. augusts

2010.gada 27.augustā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Akcija „Drošības dienas skolā 2010”

Sākoties jaunajam mācību gadam, Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas un iecirkņu policijas darbinieki gatavojas akcijas „Drošības dienas skolā 2010” norisei un plāno atbilstošus pasākumus, kuru norisē aicina piedalīties pirmsskolas, vispārējās izglītības, profesionālās un speciālo izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus.

Septembra mēnesī policijas darbinieki, iepriekš sazinoties ar attiecīgā policijas iecirkņa inspektoriem nepilngadīgo jomā, ir gatavi viesoties ikvienā izglītības iestādē un pārrunāt ar skolēniem dažādus drošības jautājumus, kā arī ir iespējams organizēt tikšanos policijas iecirknī.

Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta pamatskolu 6.un 7.klašu skolēniem, piedāvājot mācības velosipēda vadītāja tiesību iegūšanai. Policijas darbinieki mācību laikā pārrunās gan teorētiskus jautājumus, gan arī piedāvās veikt praktiskus uzdevumus testa veidā, lai sagatavotu jaunos velosipēda vadītājus eksāmenam CSDD.

Akcijas „Drošības dienas skolā 2010” laikā vēlamies, lai vairāk paši bērni un jaunieši iesaistītos drošas savas apkārtējās vides veidošanā, tāpēc aicinām piedalīties no 13.septembra līdz 15.novembrim gan lielus, gan mazus konkursā „ Droši skolā”, kas sastāv no vairākiem posmiem. Trīs labākās klašu komandas tiks svinīgi apbalvotas.

Lai pieteiktos šim konkursam, lūdzam nosūtīt skolas kontaktinformāciju un kontaktpersonas vārdu, uzvārdu un telefona numuru elektroniskā veidā uz e-pasta adresi vai pa pastu VP Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupai Valmierā, Rīgas ielā 50, LV 4201.

Domāsim par savu drošību!

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kaģe
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
26670637
E-pasts:vineta.kage@vidzeme.vp.gov.lv