Visas aktualitātes Pilnā versija

Noslēgusies akcija „Droša vasara-Tava vasara” Zemgales reģionā 2010. gada 3. jūnijs

2010.gada 3.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Noslēgusies akcija „Droša vasara-Tava vasara” Zemgales reģionā

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) iecirkņu - Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Tukuma, Jēkabpils darbinieki ieguldījuši lielu darbu akcijas „Droša vasara – Tava vasara” norisē, noritējusi aktīva sadarbība ar pašvaldībām un izglītības iestādēm.

VP ZRP Bauskas iecirkņa policijas darbinieki akcijas ietvaros iesaistīja pārsvarā Bauskas novada skolas, izrādot lielu interesi un dalību tajā.

 Lielākais akcents tika likts tieši sākumskolas skolēniem, informējot par viņu drošību uz ceļiem, ūdeņiem, par drošības pasākumu ievērošanu spēlējoties būvobjektos un elektrosadales skapju tuvumā, kā arī kādas sekas var iestāties kontaktējoties ar svešiem cilvēkiem un citiem jautājumiem. Uzmanība veltīta arī bērnu vecākiem, nolasot informatīvu materiālu par viņu pienākumiem un atbildību, vēršot uzmanību par drošības pasākumu ievērošanu vasarā.

            VP ZRP Dobeles iecirkņa darbiniekiem noritējusi aktīva sadarbība ar izglītības iestādēm. Akcijas ietvaros tika apmeklēta Tērvetes pamatskola, Annas brigadieres pamatskola, Jaunbērzes pamatskola un Dobeles 2.vidusskola, kurās tika nolasītas vairākas lekcijas. Lielu interesi izrādījušas pirmsskolas iestādes, pavisam apmeklētas 6, t.i.Dobelē 4, Aucē 2.Lekcijas tika nolasītas vecākām un sagatavošanas grupiņām. Lekciju tēmas visai daudzpusīgas par drošības pasākumiem vasarā. Skolās tika nolasītas prezentācijas veidā, izmantoti uzskates materiāli. Savukārt pirmsskolas iestādēs bērni tika iesaistīti rotaļās, tādējādi izprotot drošības jautājumus, saņemot uz tiem atbildes. Saņemti atzinīgi vārdi par paveikto no skolotājiem.

             Aktīva akcijas norise notikusi arī citās Zemgales reģiona pilsētās un novados.

VP ZRP Jelgavas iecirkņa darbinieki ieguldījuši lielu darbu plašajam lekciju klāstam, prezentācijas demonstrēšanai. Darbinieki tika iesaistīti pārsvarā no visiem dienestiem.

Kā jau katru gadu, akcijas ietvaros tiek rīkotas viktorīnas, kas skolēniem ļoti patīk. Kā vienu no viktorīnām varu minēt „Esi drošs un zinošs”! Jelgavas 5.vidusskolā 3.-5.klašu komandām.

            Aktīvs preventīvs darbu ieguldījušo VP ZRP Jēkabpils, Aizkraukles, Tukuma iecirkņu policijas darbinieki, lekciju ietvaros pievēršot uzmanību drošības jautājumiem, kas būtu jāievēro vasaras periodā t.i.pie ūdeņiem, būvobjektiem, par drošību uz ceļiem un citiem jautājumiem..

           VP ZRP izsaka pateicību visiem, kas izrādīja interesi un ņēma dalību akcijas norisē, tādējādi to padarot krāsaināku, daudzpusīgāku un interesantāku!

Uz tikšanos nākamā drošības akcijas norisē!

Jauku un drošu vasaru!

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472