Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aiztur kārtējo cigarešu kravu 2010. gada 5. maijs

2010.gada 5.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Aiztur kārtējo cigarešu kravu

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki, sadarbībā ar Valsts robežsardzes dienestu kopumā atsavināja 1 miljonu 200 tūkstošus cigarešu bez LR akcīzes marķējuma.

Šodien, 5.maijā, LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki, sadarbībā ar Valsts robežsardzes dienestu, operatīvo pasākumu rezultātā Rēzeknes novadā, autoceļā Rēzekne-Viļāni apturēja kravas automašīnu, kur atrada kārtējo nelegālo cigarešu kravu. Kopumā atsavināts 1 miljons 200 tūkstoši cigarešu (60 000 paciņu) bez LR akcīzes marķējuma.

Par minēto faktu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta 2.daļas „Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai tā izdarīta lielā apmērā”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar arestu, vai piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Procesa ietvaros aizturēta viena persona.

Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana. 

Sagatavoja:
Anastasija Laizāne
Valsts policijas
Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīga p.i.
Tālr.65428000
Mob.tālr.26060652
prese@latgale.vp.gov.lv