Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

IeM ar Zelta goda zīmi apbalvo četrus Latvijas olimpiešus, sportisti viesojas arī Valsts policijā 2010. gada 17. marts

 

2010.gada 17.martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informēIeM ar Zelta goda zīmi apbalvo četrus Latvijas olimpiešus, sportisti viesojas arī Valsts policijā  

17.martā, pulksten 09:30 notika iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces, kā arī ministrijas un dienestu vadības tikšanās ar četriem Latvijas olimpiešiem – skeletonistiem Martinu un Tomasu Dukuriem un kamaniņu braucējiem Juri un Andri Šiciem. Tikšanās laikā par izciliem sasniegumiem sportā un Iekšlietu ministrijas tēla spodrināšanu pasaules mērogā olimpiešiem tiks pasniegtas Iekšlietu ministrijas Zelta Goda zīmes.

„Mirklī, kad tika izcīnītas olimpiskās medaļas, mēs šeit, Latvijā, aizmirsām par ekonomiskajām grūtībām un ikdienas raizēm. Šie izcilie panākumi mūs emocionāli uzmundrināja un pacēla mūsu pašapziņas līmeni sen neredzētos augstumos. Mēs esam lepni, ka tieši Iekšlietu ministrijas darbinieki Vankūverā izcīnīja olimpiskās medaļas, tāpēc ar šo apbalvojumu vēlamies viņiem pateikties,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Juris un Andris Šici ir Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Objektu apsardzes pārvaldes diplomātisko pārstāvniecību apsardzes biroja ārējās apsardzes nodaļas kārtībnieki, savukārt Martins Dukurs ir Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta personāla pārvaldes profesionālās apmācības nodaļas vecākais speciālists. Tomass Dukurs šobrīd nav Iekšlietu ministrijas darbinieks.

Mūsu olimpieši viesojās arī pie VP priekšnieka Valda Voina.


Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442,