Visas aktualitātes Pilnā versija

Autovadītājs pamatīgā reibumā mēģināja piekukuļot policistus 2018. gada 7. februāris

Šī gada 6.februārī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa policijas darbinieki saņēma informāciju no vērīgā iedzīvotāja, par iespējams iereibušu autovadītāju.

Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas darbinieki nekavējoties reaģēja uz saņemto zvanu un Bauskas novadā Īslīces pagastā, ceļa posmā Bauska-Gailīši- Lietuvas robeža 4 km, apturēja automašīnu Ford Focus, kuru vadīja 1966.gadā dzimis vīrietis. Pārbaudot autovadītāja izelpu, tika konstatēts alkohola reibums – 3,86 promiles. Lai netiktu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, autovadītājs mēģināja piekukuļot policistus, piedāvājot 50 eiro lielu kukuli. Par minēto faktu pret autovadītāju tika uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Policisti turpina aktīvi strādāt kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Šogad Zemgales reģiona policisti aizturējuši jau trīs autovadītājus- kukuļdevējus, viens no tiem bija Kokneses pagastā, bet divi Bauskas pusē.

Policija izsaka pateicību vērīgam iedzīvotājam, kurš ziņoja par likumpārkāpēju, kā arī lūdz citus iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem, un pamanot likumpārkāpumu, nekavējoties par to informēt policiju, zvanot pa tālruni 110.